Program

ÖRÖM A ZENE színpadok (F csarnok)
október 5. (péntek)
 
időpont   1. színpad fellépő   2. színpad fellépő   3. színpad fellépő
11:10 – 11:25           Fangler's (Balassagyarmat – Öröm a zene)
             
11:35 – 11:50   The Pontiac (Balatonboglár – Légrádi Antal XX. Tehetségkutató Rockfesztivál)        
             
12:00 – 12:15       Ruby Harlem (Budapest – Fülesbagoly Tehetségkutató)    
             
12:25 – 12:40           ÉK (Martonvásár – Fülesbagoly Tehetségkutató)
             
12:50 – 13:05   (Tatabánya - XXIII. Peron Music Thetségkutató)        
             
13:15 – 13:30       Carson Coma (Törökszentmiklós – AztaQ)    
             
13:40 – 10:55           Lépjünk a holdra (Paks – XX. Öröm a Zene Paksi Országos Amatőr Pop-Rock-Jazz Fesztivál)
             
14:05 – 14:20   (Pécs - Z Faktor)        
             
14:30 – 14:45       Plasticocean (Balatonalmádi – Élő-Zene Tehetségkutató)    
             
14:45 – 15:15           Bodor Máté és Tóth Tamás
             
15:25 – 15:55   Hendrix Underground Experience        
             
16:05 – 16:30       Salvus unplugged  Sigma gitárok    
             
16:45 – 17:15           Dave Goodman – Yamaha gitár bemutató
             
17:25 – 17:55   Hutchky & Stars        
             


 


 

ÖRÖM A ZENE színpadok (F Csarnok)
október 6. (szombat)
 
időpont   1. színpad fellépő   2. színpad fellépő   3. színpad fellépő
10:00 – 10:15   Z!ENEMI (Miskolc – XIXO Borsodi Amatőr Zenekarok Versenye)        
             
10:25 – 10:40       Baron Mantis (Eger – Éter Fesztivál)    
             
10:50 – 11:05           Kicsi a világ (Szeged – Amatours tehetségkutató)
             
11:15 – 11:30   CsótányDzsó (Kecskemét – Öröm a Zene)        
             
11:40 – 11:55       Theshowcrew (Eger – Éter Fesztivál)    
             
12:05 – 12:20           Bad Habit (Szarvas – Dobbantó)
             
12:30 – 12:45   túlontool (Dunaszerdahely – 4. Szlovákiai Magyar Könnyűzenei Szemle)        
             
12:55 – 13:10       Gargantua (Szombathely – Jam Music - Öröm a Zene)    
             
13:20 – 13:50           Dörnyei Gábor
             
14:00 – 14:30   Lindám        
             
14:40 – 15:10       Vámos Zsolt  Marshall DSL demo    
             
15:25 – 15:55           Molotov Funk Extended: Szebényi Dániel – ének, billentyűk, Mike Gotthárd – gitár, Takács Roland – basszusgitár, Huszár Endre 'eNerd' – dob
             
16:10 – 16:40   AWS        
             
16:50 – 17:20       Asphalt Horsemen    
             
17:30 – 18:00           Belmondo
             

 


 

ÖRÖM A ZENE színpadok (F Csarnok)
október 7. (vasárnap)
 
időpont   1. színpad fellépő   2. színpad fellépő   3. színpad fellépő
10:00 – 10:15   Nene (Sopron – Sop-rock Amatőr Tehetségkutató Fesztivál)        
             
10:25 – 10:40       Einstand (Dunaharaszti – XIV. Roxiget Rockzenei fesztivál és tehetségkutató verseny)    
             
10:50 – 11:05           Kabinláz (Hajdúszoboszló – XII. SZOBROCK)
             
11:15 – 11:30   Before The Last (Nyíregyháza – Öröm a Zene)        
             
11:40 – 11:55       Flashback (Letenye – RoXinpad)    
             
12:05 – 12:20           Mercury (Magyarkanizsa – Élő-Zene Tehetségkutató)
             
12:30 – 12:45   Ego Sum (Marosvásárhely – Peron Music Tehetségkutató Fesztivál)        
             
12:55 – 13:10       Szuverén Krú (Székelyudvarhely – Székelyföldi 6. Peron Music Tehetségkutató)    
             
13:20 – 13:35           Simó Annamári és zenekara (Kolozsvár)
             
13:45 – 14:15   Dirk Verbeuren (Megadeth)        
             
14:25 – 14:50       Muck  Tiszai DnB Lab    
             
15:05 – 15:25           Nova Prospect
             
15:40 – 16:00   Blahalouisiana        
             
16:10 – 16:30       Nagy Ricsi    
             
16:40 – 17:00           Bulldózer
             

 


 

OKTATÁSI ÉS SZAKMAI ELŐADÁSOK TERMEI
október 5. (péntek)
 
SZÍNKÓDOK JELENTÉSE:
OKTATÁS, SZAKKÉPZÉS, ZENEI NEVELÉS
ZENEI MENEDZSMENT
HANGSZIGETELÉS
FÉNYVEZÉRLÉS, FÉNYTECHNIKA
DOB, ÜTŐHANGSZEREK
KREATÍV, INTERAKTÍV
KÖNNYŰZENE TÖRTÉNET
időpont   1. HANGOLÓ TEREM   2. OKOSÍTÓ TEREM   3. VIP TEREM
11:40 12:05   1G School/MPW: Novation Bass Station II. Demo - Bakonyi Bálint (HiBoo) (ZENÉSZKÉPZŐ BÁZIS)        
             
12:05 12:30       Ellátótér Egyesület - Faragó István előadása a Hang- és stúdiótechnikai oktatásról, valamint az Ellátótér Zenesuli éves oktatási tematikájáról (ZENÉSZKÉPZŐ BÁZIS)    
             
12:20 12:45   KŐBÁNYAI ZENESULI: Élő Zenegép (ZENÉSZKÉPZŐ BÁZIS)        
             
12:45 13:10       Peron Tehetség Központ - Érték-e a könnyűzene? (ZENÉSZKÉPZŐ BÁZIS)    
             
13:00 – 13:25   1G School/MPW: Dj-zés Denon eszközökkel, avagy mit rejt a jövő? Thomas Bernard bemutatója (ZENÉSZKÉPZŐ BÁZIS)        
             
13:25 – 14:05       Ipari alpintechnika a rendezvényiparban, avagy eszközök rögzítése a földön és magasban (SZAKKÉPZŐ)    
             
13:25 – 14:05           GrandMA3 testközelben - a Lisys-Projekt előadása (SZAKKÉPZŐ)
             
13:40 – 14:05   Rajkó Talentum Alapfokú Iskola: Rajkó Show (ZENÉSZKÉPZŐ BÁZIS)        
             
14:20 – 15:00   Hálózatos fényvezérlés - az AVL Trade szakmai előadása (SZAKKÉPZŐ)        
             
14:20 – 15:00       Lehetséges-e önerőből zenei karriert beindítani?- A Magyar Producer Worksop keretében Bánkuti Dani előadása (SZAKKÉPZŐ)    
             
15:20 – 16:00   "Csodagyerekek - átok vagy áldás?" - Molnár Szabolcs zenetörténész, zenekritikus az Eszterházy Károly Egyetem, a Liszt Ferenc Zeneakadémia és a Bartók Béla Zeneművészeti Szakgimnázium oktatója, a Zeneakadémia Rendkívüli Tehetségek Képzőjének tanárának előadása (SZAKKÉPZŐ)        
             
15:20 – 16:00       Az akusztikus vs elektromos doboktatás - Kerekasztalbeszélgetés (SZAKKÉPZŐ)    
             
15:20 – 16:00           GrandMA3 testközelben - a Lisys-Projekt előadása (SZAKKÉPZŐ)
             
16:20 – 17:00   Zenei próbatermek, stúdiók hangszigetelése - a Hang és Tűz Kft. szakmai előadása (SZAKKÉPZŐ)        
             
16:20 – 17:00       Hogyan tovább? A rendezvény technika oktatásának jövője - Az MPRT előadása (SZAKKÉPZŐ)    
             
17:20 – 18:00   5Letszobrász - Lombos Marci interaktív előadása (SZAKKÉPZŐ)        
             


 


 
 
OKTATÁSI ÉS SZAKMAI ELŐADÁSOK TERMEI
október 6. (szombat)
 
SZÍNKÓDOK JELENTÉSE:
OKTATÁS, SZAKKÉPZÉS, ZENEI NEVELÉS
ZENEI MENEDZSMENT
HANGSZIGETELÉS
FÉNYVEZÉRLÉS, FÉNYTECHNIKA
DOB, ÜTŐHANGSZEREK
KREATÍV, INTERAKTÍV
KÖNNYŰZENE TÖRTÉNET
időpont   1. HANGOLÓ TEREM   2. OKOSÍTÓ TEREM   3. VIP TEREM
10:20 10:45   Rajkó Talentum Alapfokú Iskola - Rajkó Show (ZENÉSZKÉPZŐ BÁZIS)        
             
10:35 11:00       Premier Művészeti Szakgimnázium -  A zene mindenkié (ZENÉSZKÉPZŐ BÁZIS)    
             
11:00 11:25   Pálmai és Pálmai Dobakadémia bemutató előadása (ZENÉSZKÉPZŐ BÁZIS)        
             
11:15 11:40       A Mi Zenénk Alkotóműhely bemutató előadása (ZENÉSZKÉPZŐ BÁZIS)    
             
11:40 12:05   1G School/MPW: UAD Apollo demo - Bakonyi Bálint (HiBoo) (ZENÉSZKÉPZŐ BÁZIS)        
             
12:05 12:30       Peron Tehetség Központ -Érték-e a könnyűzene? (ZENÉSZKÉPZŐ BÁZIS)    
             
12:20 12:45   Ördöngös Népzenetanoda bemutatókoncert (ZENÉSZKÉPZŐ BÁZIS)        
             
12:45 13:10       Rocksuli - A közösségi zeneoktatás (ZENÉSZKÉPZŐ BÁZIS)    
             
13:00 – 13:25   KŐBÁNYAI ZENESULI: - Élőzenés rocktöri Hegyi Gyurival  (ZENÉSZKÉPZŐ BÁZIS)        
             
13:25 – 14:05       Roland Zeneiskola és Zenezóna Alapítvány - Rövid ismertetővel egybekötött minikoncertek (ZENÉSZKÉPZŐ BÁZIS)    
             
13:40 – 14:05   Drumkiller Dobcentrum - Kezdetektől a profizmusig (ZENÉSZKÉPZŐ BÁZIS)        
             
13:55 – 14:20       Ellátótér Egyesület - Tarcsai Ádám és Harmath-Hodászi Klára a dob- és az énekoktatásról, valamint az Ellátótér Zenesuli éves oktatási tematikájáról (ZENÉSZKÉPZŐ BÁZIS)    
             
14:20 – 15:00   Miért játszák, miért nem játszák? - Kerekasztalbeszélgetés a rádiós játszásokról (SZAKKÉPZŐ)        
             
14:20 – 15:00       Forte Music Partnertalálkozó ZÁRTKÖRŰ    
             
15:20 – 16:00           GrandMA3 testközelben - a Lisys-Projekt előadása SZAKKÉPZŐ
             
15:20 – 16:00   Közösségépítés és buliszervezés költséghatékonyan önerőből zenészeknek és dj-knek- A Magyar Producer Worksop keretében Bánkuti Dani előadása (SZAKKÉPZŐ)        
             
15:20 – 16:00           GrandMA3 testközelben - a Lisys-Projekt előadása SZAKKÉPZŐ
             
16:20 – 17:00   Az akusztikus-elektromos-hibrid dobtechnológiákról népszerűen - Kerekasztalbeszélgetés (SZAKKÉPZŐ)        
             
16:20 – 17:00           GrandMA3 testközelben - a Lisys-Projekt előadása SZAKKÉPZŐ
             
17:20 – 18:00   Artisjus - Zeneszerző expo (SZAKKÉPZŐ)        
             

 


 

OKTATÁSI ÉS SZAKMAI ELŐADÁSOK TERMEI
október 7. (vasárnap)
 
SZÍNKÓDOK JELENTÉSE:
OKTATÁS, SZAKKÉPZÉS, ZENEI NEVELÉS
ZENEI MENEDZSMENT
HANGSZIGETELÉS
FÉNYVEZÉRLÉS, FÉNYTECHNIKA
DOB, ÜTŐHANGSZEREK
KREATÍV, INTERAKTÍV
KÖNNYŰZENE TÖRTÉNET
időpont   1. HANGOLÓ TEREM   2. OKOSÍTÓ TEREM   3. VIP TEREM
10:20 10:45   Pálmai és Pálmai Dobakadémia bemutató előadása ZENÉSZKÉPZŐ BÁZIS (ZENÉSZKÉPZŐ BÁZIS)        
             
10:35 11:00       Rajkó Talentum Alapfokú Iskola - Kis Rajkó (ZENÉSZKÉPZŐ BÁZIS)    
             
11:00 11:25   Rajkó Talentum Alapfokú Iskola - Kis Rajkó (ZENÉSZKÉPZŐ BÁZIS)        
             
11:15 11:40       Premier Művészeti Szakgimnázium - A zene mindenkié (ZENÉSZKÉPZŐ BÁZIS)    
             
11:40 12:05   Ellátótér Egyesület -Tarcsai Ádám és Pulius Tibor a gitároktatásról, valamint az Ellátótér Zenesuli éves oktatási tematikájáról (ZENÉSZKÉPZŐ BÁZIS)        
             
11:40 12:30           GrandMA3 testközelben - a Lisys-Projekt előadása SZAKKÉPZŐ
             
12:05 12:30       A Mi Zenénk Alkotóműhely bemutató előadása (ZENÉSZKÉPZŐ BÁZIS)    
             
12:20 12:45   Roland Zeneiskola és Zenezóna Alapítvány - Rövid ismertetővel egybekötött minikoncertek (ZENÉSZKÉPZŐ BÁZIS)        
             
12:45 13:10       Rocksuli - A közösségi zeneoktatás (ZENÉSZKÉPZŐ BÁZIS)    
             
13:00 – 13:25   Drumkiller Dobcentrum - Kezdetektől a profizmusig (ZENÉSZKÉPZŐ BÁZIS)        
             
13:25 – 14:05       KŐBÁNYAI ZENESULI - 20 éves a Kőbányai Zenesuli - Dr. Gyimesi László előadása (ZENÉSZKÉPZŐ BÁZIS)    
             
13:40 – 14:05   Ördöngös Népzenetanoda bemutatókoncert (ZENÉSZKÉPZŐ BÁZIS)        
             
13:55 – 14:20       1G School/MPW - UAD Apollo demo - Bakonyi Bálint (HiBoo) (ZENÉSZKÉPZŐ BÁZIS)    
             
14:20 – 15:00   Cloud 9+ Behind the scenes - Tóth Bertalan hangszerelési bemutatója (SZAKKÉPZŐ)        
             
14:20 – 15:00       JÁTSSZUNK ZENÉT! A zene mint eszköz a csapatépítésben - az INMusic bemutatója (SZAKKÉPZŐ)    
             
15:20 – 16:00   Mixing tippek - Sellyei (Silk) Tamás hangmérnök előadása (SZAKKÉPZŐ)        
             
15:20 – 16:00       Hangforrás - A ZENE TERE - A zene mint eszköz a terápiában (SZAKKÉPZŐ)    
             
16:20 – 17:00   Rajkó Talentum Alapfokú Iskola: Rajkó Show (SZAKKÉPZŐ)        
             
16:20 – 17:00       A zenei nevelés fontosságáról - Dr. Nagy Zoltán 
főiskolai docens, Eszterházy Károly Egyetem Ének- zene Tanszék, 
zenei vezető, karmester előadása (SZAKKÉPZŐ)
   
             

FOLYTATJUK...

© Minden jog fenntartva!
2018 - HANOSZ / BUDAPEST MUSIC EXPO

Partnerek